Formy
płatności

Formy płatności

METODY PŁATNOŚCI

 

Wybierając tę opcję, po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony na bezpieczną stronę serwisu PayU, gdzie wybierzesz bank, z którego zostanie wysłana płatność. Jest to jedna z najszybszych i najbezpieczniejszych form dokonywania płatności.

 

Bezpieczeństwo transakcji kartą kredytową przez Internet jest gwarantowane przez system płatności PayU. Żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu, a jedynie do operatora płatności. Przekazywanie informacji dotyczących posiadacza karty odbywa się z użyciem protokołu bezpieczeństwa SSL. Karty płatnicze obsługiwane przez PayU to: VISA, MASTERCARD.

 

PRZELEW TRADYCYJNY

Forma płatności dla Klientów, którzy chcą samodzielnie opłacić przelew za pomocą swojego banku internetowego, wizyty w placówce banku lub na poczcie. Po realizacji zamówienia, otrzymasz mailem numer rachunku bankowego, na który należy przesłać właściwą kwotę w terminie 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym, zamówienie zostaje przekazane do realizacji. W tytule przelewu prosimy wpisać nr zamówienia.

DANE DO PRZELEWU:

91 1140 2004 0000 3802 7712 3453 ( Mbank)

MARTIE Marta Czuszel

Parsęcko 108

78-400 Szczecinek

NIP: 6731726430

Prosimy o podanie numeru zamówienia w tytule przelewu

 

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

Forma płatności dla Klientów, którzy chcą opłacić zakup przy odbiorze przesyłki od kuriera lub w paczkomacie.