Cosmetin
Naturals

O NAS

Cosmetin to miejsce, które powstało z pasji do ekologii, zdrowego trybu życia i przede wszystkim miłości do kosmetyków …….

Myślą przewodnią podczas tworzenia sklepu Cosmetin było podarowanie Wam wszystkim miejsca, w którym będziecie mogli cieszyć się kosmetykami naturalnymi i ekologcznymi, nie tylko z Polski ale z różnych stron świata, w przystępnych cenach.

Naszym celem jest propagowanie naturalnych metod pielęgnacji urody oraz upowszechnianie wiedzy na temat kosmetyków naturalnych i ekologicznych oraz zdrowego stylu życia. Dlatego w naszym sklepie nie oferujemy produktów zawierających szkodliwe, syntetyczne substancje takie jak parabeny, silikony, SLS czy syntetyczne barwniki. Oferowane przez nas kosmetyki są w 100% zdrowe i bezpieczne.

W cosmetin zależy nam na każdym aspekcie. Dlatego wszystkie paczki pakowane są przez nas osobiście z niezwykłą starannością i przekazywane do wysyłki w jak najkrótszym czasie.

Mamy ogromną nadzieję, że będziecie zadowoleni z zakupów i chętnie wrócicie, by sprawdzić pozostałe produkty!

Chcielibyśmy poznać Wasze zdanie dlatego jeśli macie jakieś uwagi bądź pytania prześlijcie wiadomość na adres sklep@cosmetin.pl