FERIE2023" - RABAT 12%. W dniach 15-23 lutego sklep internetowy Cosmetin będzie jak zwykle otwarty! Jednak cały nasz zespół będzie przebywał na krótkim urlopie. Zamówienia złożone w tym czasie będziemy realizować od poniedziałku 14 lutego. W zamian na wszystkie zamówienia złożone w tym okresie czeka na Was 10% RABAT* na hasło: „FERIE22”. Przepraszamy za utrudnienia.

Lush Botanicals

LUSH BOTANICALS – POLSKIE KOSMETYKI PRZECHOWYWANE W LODÓWCE!

100% EKSTREMALNA ŚWIEŻOŚĆ

Marka Lush Botanicals, to polska marka, które tworzy luksusowe, ekstremalnie świeże, w 100% naturalne kosmetyki, bez konserwantów, syntetyków i chemii.

Robione w małych partiach. Dostarczane do naszego sklepu dopiero po złożeniu zamówienia przez klienta.

To kosmetyki, które trzymać należy w lodówce a ich termin przydatności wynosi 10 tygodni od momentu otwarcia ( w przypadku produktów opartych na wodzie).

Lush Botanicals to luksusowe kosmetyki, które nie czekają na ciebie na półce, to Ty czekasz na nie i robisz im miejsce w lodówce.

Najświeższe, najwyższej jakości wyselekcjonowane surowce, pozwalają na tworzenie ultranaturalnych kosmetyków z zastosowaniem takiej technologii, która pozwala na zachowanie wszystkich wartości odżywczych i energii roślinnej.

A wszystko to zamknięte zostało w specjalnym BIOFOTONICZNYM szkle, które pozwala na zachowanie bioenergii składników naturalnych, znacząco opóźnia proces ich dezaktywacji i rozkładu oraz gwarantuje dobre właściwości konserwujące szkła.Niska temperatura przechowywania kosmetyków wraz z wyjątkowym szkłem Miron Violet Glass nieprzepuszczającym promieni UVA i UVB pomagają nam strzec świeżości i wartości odżywczych składników.

Lush Botanicals