FERIE2023" - RABAT 12%. W dniach 15-23 lutego sklep internetowy Cosmetin będzie jak zwykle otwarty! Jednak cały nasz zespół będzie przebywał na krótkim urlopie. Zamówienia złożone w tym czasie będziemy realizować od poniedziałku 14 lutego. W zamian na wszystkie zamówienia złożone w tym okresie czeka na Was 10% RABAT* na hasło: „FERIE22”. Przepraszamy za utrudnienia.

Geek & Gorgeous

Marka, która znalazła miłośników na całym świecie

Geek & Gorgeous kosmetyki zostały podzielone na dwie serie:

Jedna prezentuje peelingi kwasowe do dogłębnego oczyszczania, wygładzania  skóry, druga nazywana jest „serią wprowadzającą”. Seria trzech peelingów do skóry twarzy przeznaczona jest do wszystkich rodzajów cery. Każdy z produktów posiada kwasy o innej mocy stężenia:

Geek and Gorgerous w swojej ofercie posiada również: płyn do mycia twarzy  Jelly Joker , tonik oraz sera o różnym składzie i natężeniu składników aktywnych.

  • „Jelly Joker” –  żel do mycia twarzy, przeznaczony jest dla każdego rodzaju cery. Nadaje się do oczyszczania skóry oraz do demakijażu, a dzięki swojej delikatnej formule, nie podrażnia oczu.
  • Tonik „Liquid Hydration” – zawiera w swoim składzie pantenol oraz analtoninę, które wzmagają jego kojące oraz łagodzące działanie.
  • W tej linii zawarte są też dwa bestsellerowe sera z RETINALEM („A-game 10” i „A-game 5”) w dwóch stężeniach.
  • Dodatkowo, w ofercie marki Geek & Gorgeous znajduje się pięć rodzajów serum w formie płynnej. Każde z nich zawiera inne składniki aktywne o różnym stężeniu, m.in. witaminę C, niancynamid, kwas azelainowy, kwas hialuronowy. Produkty te nazywane są „linią 101”, która ma wprowadzić klienta w tajniki idealnie dobranej codziennej pielęgnacji. Dzięki delikatnej formule kosmetyki nie podrażniają, są bezpieczne dla skóry oraz zapewniają idealne nawilżenie.

    Ideą marki jest produkowanie kosmetyków o krótkich, przejrzystych składach i aktywnej formule działania. Przy produktach można znaleźć informacje, że są one bezpieczne dla wegan, kobiet w ciąży, nie posiadają glutenu. Geek and Gorgerous podkreśla, że w swoich formułach nie stosują składników zawierających barwniki, perfumowanych oraz takich, które mogą wywołać alergię. Złożone i zawiłe receptury zastąpiły składniki niezbędne do tego, aby przywrócić idealną równowagę skóry. W kosmetykach nie ma również alkoholu, który bardzo często wysusza skórę, a każdy produkt został przebadany klinicznie. Produkty Geek and Gorgerous są „cruelty free” – nie zostały przetestowane na zwierzętach. W swojej idei marka łączy potrzebę podzielenia się ogromnym doświadczeniem oraz wiedzą z przejrzystością i dostępnością dla każdego, kto boryka się z problemami skórnymi.

***