FERIE2023" - RABAT 12%. W dniach 15-23 lutego sklep internetowy Cosmetin będzie jak zwykle otwarty! Jednak cały nasz zespół będzie przebywał na krótkim urlopie. Zamówienia złożone w tym czasie będziemy realizować od poniedziałku 14 lutego. W zamian na wszystkie zamówienia złożone w tym okresie czeka na Was 10% RABAT* na hasło: „FERIE22”. Przepraszamy za utrudnienia.

Nowe marki w sklepie cosmetin

Nasz sklep powstał z miłości do naturalnego piękna które nosi w sobie każda z nas. Piękna, które można wydobyć za pomocą sił natury i pasji. W swojej ofercie stawiamy na sprawdzone marki lokalnych i światowych producentów, które zamiast na chemię stawiają na naturalne składniki występujące w pięknie przyrody która nas otacza. Wody kwiatowe, naturalne olejki i ekstrakty, sera i tajne receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie. Dla wszystkich pasjonatów zdrowej pielęgnacji skóry mamy dobrą wiadomość! Oferta naszego sklepu wzbogaciła się niedawno o 5 nowych marek z całej Europy. W poniższym kompendium przybliżymy wam sylwetki naszych nowych partnerów.

Geek and Gorgeous

Zachwyciło was kiedyś piękno starówki Budapesztu? A może pierwsze ciepłe dni wiosny przypominają wam niepowtarzalny smak kieliszka Egri bikavér, powoli sączonego nad Balatonem? Wielka nizina Węgierska to nie tylko pyszne arbuzy i dobre wino, jest też domem kosmetyków Geek and Gorgeous. Wspomniana marka jest efektem mariażu węgierskiej strony kremmania.hu założonej przez młodą pasjonatkę kosmetyków i węgierskiej marki Helia-D. Pasja ekipy z „kremmanii” w połączeniu z zapleczem logistycznym dużej firmy pozwoliła, w 2015 r., stworzyć nową linie nowoczesnych kosmetyków. G&G kieruję się trzema podstawowymi zasadami:
minimize helpers & fillers – filozofii polegającej na minimalizacji „wypełniaczy” i innych zbędnych składników a pozostawianiu samych optymalnych dla skóry składników.
known amount of actives – dobieraniu ilości składników w oparciu o potwierdzone naukowo dane. Więcej nie zawsze znaczy lepiej.
giving back – każdy 1 Euro zarobiony na sprzedaży przekazujemy na cele charytatywne, głównie organizacji non-profit GiveWell.org.

Dottore

Po podróżach z kosmetykami wróćmy na chwile na nasze własne podwórko.
Nie zatrzymuj czasu. Niech biegnie przed Tobą! – tak brzmi myśl przewodnia całej marki Dottore. Bazując na kompleksowej pielęgnacji skóry, utrzymaniu jej w zdrowiu i dobrym wyglądzie, a co najważniejsze hamowaniu procesu starzenia, kosmeceutyki Dottore są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących całkowicie nieinwazyjnych, a zarazem bardzo skutecznych sposobów na upływający czas. Właśnie taka filozofia przyświeca wyjątkowej marce polskich kosmetyków stworzonych przez dr. Waldemara Jankowiaka, który poznając potrzeby pacjentów oraz bazując na rzetelnej wiedzy medycznej stworzył gamę profesjonalnych i pielęgnacyjnych produktów. Nazwa marki oddaje filozofie firmy. Słowo Dottore oznacza bowiem lekarza ale także uczonego, człowieka godnego zaufania. Podkreśla to zobowiązanie w stosunku do klientów które charakteryzuje producenta tych kosmetyków. Zobowiązanie to objawia się w nieustannej weryfikacji jakości i skuteczności działania produkowanych kosmetyków. Kosmeceutyki Dottore wybiegają znacznie poza ramy codziennej pielęgnacji (choć doskonale sprawdzają się i w tej roli) i wykazują działanie lecznicze i wspomagające leczenie problemów natury dermatologicznej. Kosmeceutyki Dottore są precyzyjne w działaniu i wysoko tolerowane nawet przez skórę wrażliwą, co potwierdzono klinicznie. Warto podkreślić że, produkty do pielęgnacji domowej zostały zapakowane w poręczne opakowania typu airless – najbardziej higieniczny typ opakowań, który pozwala zużyć kosmetyk do końca, gwarantując czystość mikrobiologiczną oraz ochronę składników aktywnych kosmetyku oraz minimalizacje zbędnych opakowań!

Solve

Kojarzycie zapach pomarańczy po których leniwie spływa kropla rosy skrząc się w świetle wschodzącego słońca? Czy taki obraz przypomina wam Walencję? Półwysep iberyjski słynie z magii barw i dźwięków ale oprócz słońca, owoców i muzyki flamenco Hiszpanie są znani także z kosmetyków!
To właśnie z stamtąd przywędrowała do nas marka SOLVE. SOLVE to specjalistyczne kosmetyki które właśnie wchodzą na Polski rynek medycyny estetycznej. W skład produktów tej marki wchodzą starannie wyselekcjonowane składniki aktywne najwyższej jakości. Produkty marki SOLVE są zaawansowane biotechnologicznie i mogą czyni prawdziwe cuda. Przykładem takiego cudownego produktu jest maska SOLVE zapewniająca skórze intensywne działanie łagodzące, ochronne, przeciwzapalne oraz nawilżające. Formuła maski opracowana zgodnie z najbardziej restrykcyjnymi hiszpańskimi normami ma na celu zapewnienie optymalnej skuteczności jej działania. Maska jest profesjonalnym produktem wspomagający regenerację po zabiegach medycyny estetycznej, który pomaga zmaksymalizować ich korzystne efekty. Prostota aplikacji pozwala z powodzeniem zastosować ją także w domu przedłużając najwyższej jakości ochronę skóry na dłużej.

MedikoMed

Marka MedikoMed przywędrowała do nas daleko zza bugu. A konkretniej z rosyjskich stepów których piękno inspirowało całe pokolenia słynnych poetów. MedikoMed posiada długi – 25 letni staż w produkcji produktów kosmetycznych. W swojej ofercie oferuje szeroki wachlarz produktów przeznaczony dla całej rodziny. W trakcie swojej długiej historii firma zbudowała i utrzymała dobrą reputacje, szczególnie w Rosji, gdzie zdobyła liczne grono wiernych klientów.
MedikoMed umiejętnie łączy to co dobre z natury ze swoimi produktami, aby móc zaoferować swoim producentom ciekawe i nietuzinkowe produkty do różnorodnych zastosowań. W produkcji swoich preparatów MedicoMed przestrzega wysokich standardów i korzysta głownie z wysokiej jakości ekstraktów roślinnych, zawierających harmonię substancji biologicznie czynnych. Podczas przetwarzania fito-ekstraktów stosuje się unikalną technologię wytwarzania mikrogranulek, opracowaną przez rosyjskich naukowców. Firma posiada nowoczesną linię produkcyjną certyfikowaną zgodnie z stosownymi wymaganiami ISO 9001-2011 oraz sztab wykwalifikowanych naukowców pracujących nad unikalnymi recepturami na kremy. Początkowo dostępne wyłącznie w Rosji a obecnie dostępne niemal na całym świecie kosmetyki MedikoMed są zdecydowanie warte wypróbowania!

O’right

Kolejną rodzimą marką na którą warto się pochylić jest innowacyjna linia produktów O’right. Kosmetyki tej marki tworzą dokładnie wyselekcjonowane, ekologiczne, naturalne składniki. Produkty O’right cieszą się dużym uznaniem profesjonalnych salonów fryzjerskich oraz ich klientów w zakresie pielęgnacji włosów i skóry głowy. Recepturę produktów O’right oparto na certyfikowanych składnikach roślinnych i cukropochodnych środków spieniających. Firma wciąż pracuje nad ulepszaniem swoich przepisów eliminując zbędne dodatki i zwiększając udział składników organicznych. Ma to na celu uzyskanie produktów możliwie najłagodniejszych i najzdrowszych dla naszego organizmu. W sercu filozofii firmy O’right jest dbałość o planete. Producent stroni od składników zanieczyszczających środowisko. Dba o neutralny bilans CO2, podejmuje inicjatywy ratujące środowisko. Kosmetyki O’right są wolne chemii, takiej jak: hormony, ftalany, parabeny, formaldehydy, siarczany, syntetyczne barwniki, EO, DEA. Produkty nie są testowane na zwierzętach, a wszystkie opakowania są w pełni biodegradowalne.