FERIE2023" - RABAT 12%. W dniach 15-23 lutego sklep internetowy Cosmetin będzie jak zwykle otwarty! Jednak cały nasz zespół będzie przebywał na krótkim urlopie. Zamówienia złożone w tym czasie będziemy realizować od poniedziałku 14 lutego. W zamian na wszystkie zamówienia złożone w tym okresie czeka na Was 10% RABAT* na hasło: „FERIE22”. Przepraszamy za utrudnienia.

Hyalulip – USTA jak nigdy przedtem

HYALULIP, Perfekcyjne usta istnieją, po prostu trzeba o nie zadbać.

Przedstawiamy HYALULIP , nowe i rewolucyjne zabiegi na usta, które dają efekt nawilżonych, soczystych ust, pełnych objętości i wolne od zmarszczek. Wszystko to już dziś jest w zasięgu każdego.

Usta są bardzo ważną częścią twarzy. Charakteryzują nas i wyróżniają na tle innych. Dzięki nim możemy wyrazić to, co czujemy, kiedy się uśmiechamy. A dbanie o nie powinno być częścią naszej codziennej rutyny, tak jak dbanie o resztę naszej twarzy. To także jedna z najbardziej wrażliwych i delikatnych stref naszej twarzy.

Chcemy pomóc Ci zwrócić na Twoje usta uwagę, na jaką zasługują, jednocześnie utrzymując je w idealnej kondycji przez cały czas. Marka HYALULIP jest częścią hiszpańskiego koncernu Niche Beauty Lab. Powstała z myślą, aby całkowicie zrewolucjonizować zabiegi na ustach, oferując medyczne rezultaty dzięki rozwiązaniom kosmetycznym.

Oferta zawiera 4 wysoce skuteczne zabiegi na usta, które pomogą Ci przezwyciężyć te niedoskonałości i sprawią, że Twoje usta będą wyglądać tak, jak chcesz, soczyste, pulchne i nawilżone. Staną się twoim najlepszym sprzymierzeńcem, aby pomóc Ci uzyskać usta, o których zawsze marzyłeś.

Dzieje się tak, ponieważ ich formuły łączą ekskluzywną technologię kapsułkowanych cząsteczek kwasu hialuronowego o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej, zdolnych do leczenia zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej części ust oraz kompensowania utraty kwasu hialuronowego, która naturalnie zachodzi w czasie, całkowicie poprawiając wygląd twoich ust.

W ofercie znajdziemy:

  • VOLUME – Idealny zabieg na usta, jeśli chcesz natychmiastowo zwiększyć objętość swoich ust. Opracowany przy użyciu naszej ekskluzywnej technologii kapsułkowanych cząsteczek kwasu hialuronowego o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej, które są w stanie leczyć zarówno pierwsze, jak i najgłębsze warstwy ust. Jego formuła zawiera również wegańskie składniki aktywne, które stymulują krążenie, wspomagają retencję wody i zwiększają produkcję kolagenu w ustach.Działa zapewniając natychmiastowy efekt powiększenia ust, jednocześnie poprawiając kształt i naturalny kolor ust. Ponadto jego działanie może trwać nawet do 4 godzin.
  • HYDRATE – Jeśli masz suche, spierzchnięte usta, HYDRATE będzie Twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Ten balsam do ust pomoże przywrócić optymalny poziom nawilżenia ust. Dwa rodzaje kwasu hialuronowego zawarte w formule równoważą stopniową utratę wody, poprawiając wewnętrzną i powierzchowną teksturę ust. Ponadto dalsze stosowanie produktu może trwale zwiększyć objętość ust.
  • PEEL – Poprawa jednolitości, tekstury i blasku ust nigdy nie była tak łatwa. Dzięki nocnemu peelingowi do ust można odnowić zewnętrzną warstwę ust, jednocześnie zwiększając przepuszczalność skóry ust, maksymalizując w ten sposób efekt innych zabiegów na usta.Nakładaj go jako ostatni etap pielęgnacji twarzy na usta 3-5 razy w tygodniu i pozostaw na noc.
  • I wreszcie, PRESERVE Jeśli miałaś zabieg wypełniania ust, ten zabieg jest dla Ciebie. Jego główną funkcją jest przedłużanie i wzmacnianie efektów wstrzyknięcia kwasu hialuronowego, kompensując tym samym jego stopniową utratę, która następuje z czasem. Dzięki wyjątkowej technologii biodostępnych zamkniętych cząsteczek, które są wspólne dla 4 zabiegów, udaje się transportować kwas hialuronowy do najgłębszych warstw skóry i tworzyć barierę ochronną, która spowalnia utratę wody i utrzymuje efekt pulchnych ust.