FERIE2023" - RABAT 12%. W dniach 15-23 lutego sklep internetowy Cosmetin będzie jak zwykle otwarty! Jednak cały nasz zespół będzie przebywał na krótkim urlopie. Zamówienia złożone w tym czasie będziemy realizować od poniedziałku 14 lutego. W zamian na wszystkie zamówienia złożone w tym okresie czeka na Was 10% RABAT* na hasło: „FERIE22”. Przepraszamy za utrudnienia.

PROCEANIS INNOWACYJNA PIELĘGNACJA SKÓRY OD WEWNĄTRZ – KWAS HIALURONOWY HYALURON DRINK – PROCEANIS

Innowacyjna pielęgnacja skóry od wewnątrz – kwas hialuronowy do picia HYALURON DRINK.

Suplement Nowej Generacji

 Naturalne piękno i samopoczucie od wewnątrz.

     

Dlaczego warto rozpocząć dzień od Hyaluron Drink`a?

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem, którego nie możemy wytwarzać przez całe życie w takiej samej ilości. Spadek produkcji zaczyna się już ok. 30 r. życia i jest najszybciej widoczny na skórze.

120 mg dziennie kwasu hialuronowego nisko i wysokocząsteczkowego zawarta w 10 ml porcji w kieliszku, spożywamy na czczo lub między posiłkami popijając szklanką wody – tak wygląda rytuał, który pokochasz z tygodnia na tydzień. To co wpływa na skuteczność Hyaluron Drink to ADVANCED BEAUTY FORMULA opatentowany skład, które został stworzony na potrzeby każdej skóry bez względu na wiek czy rodzaj skóry.

 

 

Co zawiera ADVANCED BEAUTY FORMULA?

  • 120 mg kwasu hialuronowego na 10 ml
  • sok z cytryny zamiast kwasu cytrynowego, aby lepiej przyswajać
  • syrop kokosowy
  • koncentrat z marchwi fioletowej
  • szafran
  • potas, cynk, niacyna, witamina A, witamina C, B2, biotyna
  • ekstrakt z granatu
  • woda

 

Skóra starzeje się tak samo jak cały organizm, a z biegiem lat potrzebuje coraz większego odżywienia i nawilżenia. Nie każdy z nas wie, że aby zachować jej piękno, nie wystarczą kosmetyki  – niezbędne jest również działanie od środka.

 

Główną przyczyną pogorszenia stanu skóry z upływem czasu jest spadek naturalnej zawartości kwasu hialuronowego w organizmie. To ten składnik wykazuje najsilniejszą zdolność wiązania wody, dzięki czemu cera jest jędrna, nawilżona i sprężysta. Kiedy wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, dochodzi do degeneracji tkanek, w których się znajduje – przede wszystkim skóry, ale też włosów i paznokci. Zmarszczki i przebarwienia to właśnie pierwsze objawy niedoboru kwasu hialuronowego.

 

Działaj od środka!

 Nic dziwnego, że coraz częściej uzupełnia się jego zawartość w formie zastrzyków czy kremów. Problem jednak w tym, że zewnętrzne stosowanie preparatów z tym składnikiem wykazuje ograniczoną skuteczność, ponieważ kwas hialuronowy nie przenika do głębszych warstw skóry. Innymi słowy, możliwości jego wykorzystania w organizmie są ograniczone.

Inaczej jest w przypadku dostarczania go do organizmu od wewnątrz. Płynny kwas hialuronowy wnika wówczas do kolejnych warstw skóry, dzięki czemu szybko, wyraźnie, a przede wszystkim trwale poprawia się jej kondycja.

 

Niepowtarzalna formuła

 Idąc tym tropem, PROCEANIS® stworzył unikalny, innowacyjny produkt do stosowania w formie Beauty Drinka, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego stanu skóry, błon śluzowych, tkanek łącznych, włosów oraz paznokci. Jego podstawowym składnikiem jest właśnie płynny kwas hialuronowy oraz sok z granatu z dodatkiem witaminy C, cynku, biotyny, niacyny, potasu, witaminy B2 oraz A, które wpływają także na funkcję układu odpornościowego, ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym oraz właściwą pigmentację włosów i skóry.

Sekret skuteczności tego produktu tkwi w nośniku, jakim są składniki odżywcze w połączeniu z dużą dawką kwasu hialuronowego w formie płynnej. To właśnie ta formuła ADVANCED BEAUTY dostarcza składniki aktywne bezpośrednio do głębszych warstw skóry, włosów, paznokci czy tkanek łącznych, zapewniając ich wysoką przyswajalność.

Jak wykazały badania, dzięki tej formule, efekty widoczne są na skórze już po kilku tygodniach stosowania.

 

 Holistyczne wzmocnienie 

Beaty Drink powstał dzięki wieloletnim doświadczeniom i badaniom firmy PROCEANIS®. To one umożliwiły opracowanie unikalnej formuły Advanced Beauty Formula, która została opatentowana. Łączenie Hyaluron Drink z żywnością to najlepsza i najskuteczniejsza forma uzupełnienia kwasu hialuronowego w organizmie, a przy okazji uzupełniamy składniki odżywcze potrzebne nam do zachowania zdrowej skóry i organizmu. Dbanie o siebie to dbanie konsekwentnie, każdego dnia małymi krokami.