FERIE22" – RABAT 10%. W dniach 04-11 lutego sklep internetowy Cosmetin będzie jak zwykle otwarty! Jednak cały nasz zespół będzie przebywał na krótkim urlopie. Zamówienia złożone w tym czasie będziemy realizować od poniedziałku 14 lutego. W zamian na wszystkie zamówienia złożone w tym okresie czeka na Was 10% RABAT* na hasło: „FERIE22”. Przepraszamy za utrudnienia.

Proceanis

INNOWACYJNA PIELĘGNACJA SKÓRY OD WEWNĄTRZ – KWAS HIALURONOWY HYALURON DRINK – PROCEANIS

Skóra starzeje się tak samo jak cały organizm, a nawet szybciej. Z biegiem czasu potrzebuje coraz większego odżywienia i nawilżenia ze względu na spadającą ilość substancji odpowiadających za kondycję i gęstość skóry. Skóra to nie tylko to co widzimy na zewnątrz, ale przede wszystkim to co dostarczamy jej od wewnątrz  – na szczęście holistycznie dbamy o siebie coraz częśćiej.

 

Główną przyczyną pogorszenia stanu skóry z upływem czasu jest spadek naturalnej zawartości kwasu hialuronowego w organizmie. To ten składnik, wykazuje najsilniejszą zdolność wiązania wody, dzięki czemu skóra jest jędrna, nawilżona i sprężysta. Kiedy wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, dochodzi do degeneracji tkanek, w których się znajduje, w tym zmniejsza się także ilość kolagenu. Te dwie substancje są mocno zależne od siebie. Skąd wiemy, że czas uzupełnić obydwa te składniki? Zmarszczki i przebarwienia to właśnie pierwsze objawy niedoboru kwasu hialuronowego.

DZIAŁAJ OD WEWNĄTRZ – NATURALNIE 

Nie zaskakuje nas już, że coraz częściej uzupełnia się kwas hialuronowy w postaci iniekcji, tabletek czy kremów. Problem jednak w tym, że zewnętrzne zastosowanie preparatów z tym składnikiem wykazuje ograniczoną skuteczność, ponieważ kwas hialuronowy nie przenika do głębszych warstw skóry. Innymi słowy, możliwości jego wykorzystania w organizmie są ograniczone.

Inaczej jest w przypadku dostarczania go do organizmu od wewnątrz. Płynny kwas hialuronowy wnika do kolejnych warstw skóry poprzez układ krwionośny, dzięki temu szybko, wyraźnie, a przede wszystkim trwale poprawia się jej kondycja.* Na efekty nie trzeba czekać zbyt długo! Zachodzące zmiany na całym ciele możesz dostrzec już 2 miesiąca regularnej suplementacji.**

*badania kliniczne potwierdzają działanie kwasu hialuronowego przez spożycie

** Hyaluron Drink dzięki opatentowanej formule zaczyna swoje działanie natychmiast po spożyciu


PROCEANIS® stworzyła unikalny, innowacyjny produkt do stosowania w formie Beauty Drinka, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego stanu skóry, błon śluzowych, tkanek łącznych, włosów oraz paznokci, ale także stawów. Jego podstawowym składnikiem jest płynny kwas hialuronowy nisko –  i wysokocząsteczkowy. Formuła PROCEANIS bazuje na naturalnych ekstraktach z owoców i warzyw z dodatkiem składników odżywczych takich jak: ekstrakt z granatu, sok z fioletowej marchwi, syrop z kokosa, szafran,  witamina C, cynk, biotyna, niacyna, potas, wiatminy B2 oraz A, które wpływają także na funkcję układu odpornościowego, ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym oraz właściwą pigmentację włosów i skóry.

 

 

Sekret skuteczności tego produktu tkwi w nośniku, jakim jest kwas hialuronowy. Jak wykazały badania, kwas hialuronowy zawarty w Hyaluron Drink pełni niesamowitą funkcję transportującą jony odżywcze bezpośrednio do głębszych warstw skóry, w tym włosów, paznokci czy tkanek łącznych, zapewniając ich wysoką przyswajalność.

 

PROCEANIS® Hyaluron Drink

______________________

 

 

 

Hyaluron Drink jest dostępny w trzech wariantach:

– pojedyncze opakowanie 200 ml ( porcja dzienna 10 ml ) miarka w opakowaniu

– opakowanie podwójne – Bestseller – 400 ml

– shoty 21x 10 ml dla osób chcących zabrać Hyaluron Drink w podróż ze sobą lub dla wygodniejszej formy podania.