FERIE2023" - RABAT 12%. W dniach 15-23 lutego sklep internetowy Cosmetin będzie jak zwykle otwarty! Jednak cały nasz zespół będzie przebywał na krótkim urlopie. Zamówienia złożone w tym czasie będziemy realizować od poniedziałku 14 lutego. W zamian na wszystkie zamówienia złożone w tym okresie czeka na Was 10% RABAT* na hasło: „FERIE22”. Przepraszamy za utrudnienia.

Medik8

Medik8, to brytyjska marka kosmetyczna, której dermo kosmetyki dostosowane są do potrzeb każdej, nawet najbardziej wymagającej skóry. Nie musisz już wybierać pomiędzy przyjemnością stosowania, a skutecznością – produkty Medik8 łączą w sobie piękne zapachy i znakomite składniki z najnowocześniejszą technologią. Gwarantuje to, że będziesz czerpać przyjemność z rozpieszczających rytuałów, przy jednoczesnym uzyskiwaniu profesjonalnych efektów.

Medik8, to ekspert w profesjonalnej kuracji przeciwstarzeniowej. Receptury, na których bazują kosmetyki tej marki, w głównej mierze oparte są o witaminę A oraz witaminę C. Silny nacisk jest postawiony także na ochronę skóry przed słońcem.

Poznaj filozofię CSA

CSA opiera się na trzech filarach – witaminie C, ochronie przeciwsłonecznej oraz witaminie A na noc.

Takie trio, to sekret młodziej wyglądającej skóry. Bo pielęgnacja przeciwstarzeniowa nie musi być skomplikowana! Podążaj za filozofią CSA i ciesz się młodzieńczym wyglądem skóry dłużej.

  • Advanced Day Total Protect SPF 30 KLIKNIJ TUTAJ -nie tylko zapewnia ochronę przeciwsłoneczną, ale także pomaga niwelować zmarszczki i spowalniać proces starzenia się skóry.
  • C-Tetra – serum z witaminą C i antyoksydantami KLIKNIJ TUTAJ – głęboko nawilżające serum łączy w sobie silne przeciwutleniacze (witaminy C i E), działa rozjaśniająco, wygładza cerę, niweluje zmarszczki.
  • Intelligent Retinol – serum z witaminą A KLIKNIJ TUTAJ – serum przeciwzmarszczkowe, stworzone z myślą o nocnej regeneracji skóry. Serum zostało opracowane z użyciem zaawansowanej technologii Time Release, która pozwala dostarczać witaminę A stopniowo, nie powodując podrażnienia skóry.
  • Bakuchiol Peptides – peptydowe serum do twarzy KLIKNIJ TUTAJ – redukuje drobne linie i zmarszczki, uspokaja cerę, wycisza stany zapalne i zaczerwienienia.

Wszystkie składniki użyte w produktach Medik8 są bardzo dokładnie testowane – przechodzą testy konsumenckie, badania stabilności oraz testy chemiczne. Jedyny test jakiemu nie są poddawane, to ten na zwierzętach.

W kosmetykach Medik8 wykorzystywane są nowoczesne technologie, które pozwalają składnikom na zachowanie ich stabilności przez dłuższy czas. Produkowane są w małych seriach, dzięki czemu zawsze otrzymujesz świeży produkt, o maksymalnej skuteczności działania.

Sprawdź więcej produktów marki Medik8 w sklepie Cosmetin:

KLIKNIJ TUTAJ