FERIE2023" - RABAT 12%. W dniach 15-23 lutego sklep internetowy Cosmetin będzie jak zwykle otwarty! Jednak cały nasz zespół będzie przebywał na krótkim urlopie. Zamówienia złożone w tym czasie będziemy realizować od poniedziałku 14 lutego. W zamian na wszystkie zamówienia złożone w tym okresie czeka na Was 10% RABAT* na hasło: „FERIE22”. Przepraszamy za utrudnienia.

Nowość – Koreańska marka PURITO w Cosmetin

Kolejna nowa marka pojawiła się w naszym sklepie, tym razem to marka prosto z Koreii – PURITO.

 

PURITO to naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, które pokochasz. Naturalne składniki pochodzą z ekstraktów i wyciągów roślinnych takich jak wąkrotka azjatycka, wyciąg z grzybów, wyciąg z liści jemioły, wyciąg z aloesu.

 

Marka PURITO powstała w trosce o potrzeby Twojej skóry. W składach znajdują się również peptydy, kolagen, ceramidy, niacyna, wyciąg ze śluzu ślimaka, kwas hialuronowy. A wszystko po to aby działać na skórze skuteczniej i walczyć z niedoskonałościami.

 

PURITO nie testuje na zwierzętach. Wszystkie opakowania są biodegradowalne. Wszystkie kosmetyki wolne są od PEG-ów, SLS-ów, silnych konserwantów, sztucznych środków zapachowych.