FERIE2023" - RABAT 12%. W dniach 15-23 lutego sklep internetowy Cosmetin będzie jak zwykle otwarty! Jednak cały nasz zespół będzie przebywał na krótkim urlopie. Zamówienia złożone w tym czasie będziemy realizować od poniedziałku 14 lutego. W zamian na wszystkie zamówienia złożone w tym okresie czeka na Was 10% RABAT* na hasło: „FERIE22”. Przepraszamy za utrudnienia.

PREMIERA od Resibo

Do grona produktów Resibo dołączył dziś nowy produkt – esencja odmładzająca do twarzy o silnych właściwościach anti-aging. Już po pierwszym użyciu widać różnicę w nawilżeniu i napięciu skóry.

 

Pełna antyoksydantów ma za zadanie dodać energii zmęczonej skórze, pobudzić ją do działania, nawilżyć a także działać odmładzająco. Emulsja, wzorem tych azjatyckich, posiada bardzo lekką konsystencję, która natychmiast stapia się ze skórą. Powinno się ją stosować rano, przed nałożeniem kremu.

 

To wspaniałe antidotum dla zmęczonej skóry.  Świetnie sprawdzi się w długich podróżach a także w klimatyzowanych pomieszczeniach, wtedy kiedy nasza skóra potrzebuje dodatkowego nawilżenia!

 

Po wiecej szczegółów zapraszamy tutaj:

https://cosmetin.pl/produkt/resibo-rejuvenating-essence-energetyzujaca-esencja-odmladzajaca-do-twarzy/