FERIE2023" - RABAT 12%. W dniach 15-23 lutego sklep internetowy Cosmetin będzie jak zwykle otwarty! Jednak cały nasz zespół będzie przebywał na krótkim urlopie. Zamówienia złożone w tym czasie będziemy realizować od poniedziałku 14 lutego. W zamian na wszystkie zamówienia złożone w tym okresie czeka na Was 10% RABAT* na hasło: „FERIE22”. Przepraszamy za utrudnienia.

Poznaj marki kosmetyków naturalnych.

Nasz sklep oferuje szeroką gamę nowoczesnych naturalnych kosmetyków. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi markami!

Samarite

Marka Samarité jest dzieckiem międzynarodowego konceptu produktów do pielęgnacji ciała. Sukces marki opiera się zabraniu tradycyjnych przekazywanych z pokolenia na pokolenie receptur opartych na najpotężniejszych składnikach przyrody. Tradycyjne receptury zostały jednak wzbogacone o najnowsze osiągnięcia biotechnologii w dziedzinie składników aktywnych, gwarantując niemal natychmiastowe efekty. Marka pojawiła się na polskim rynku w 2019 roku i od tamtej pory stale zwiększa swoje grono wiernych klientów. W 2020 roku prestiżową nagrodę „Doskonałość roku” magazynu Twój Styl otrzymał Super Balm marki Samarité. Warto podkreślić że, pomimo zastosowania najnowocześniejszych technologii kosmetyki tej marki mają ponad 99% składników pochodzenia naturalnego.

Dermomedica

Kosmetyki dermomedica to specjalistyczna marka której działanie skupia się na działaniu przeciwstarzeniowym i jest szeroko stosowana w terapiach skóry w trakcie kuracji estetycznych wspomagając ich efektywność. Efekt ten kosmetyki tej marki osiągnęły dzięki specjalnym recepturą opracowanym tak, aby zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry i stymulować fizjologiczne procesy odnowy. Marka dermomedica podlega amerykańskiej firmie Dermaquest która od lat kieruje się filozofią świadomego podejścia do pielęgnacji skóry i zdobyła na całym świecie liczne grono zadowolonych klientów. Marka oferuje zaawansowane i sprawdzone formuły kosmeceutyków, które są preparatami z pogranicza leków i kosmetyków. Kosmeceutyki komunikują stężenia głównych substancji aktywnych, dlatego są tak chętnie wybierane przez wymagających kosmetologów, lekarzy medycyny estetycznej oraz ich pacjentów. Warto podkreślić że formuły produktów Dermomedica nie zawierają parabenów i nie były testowane na zwierzętach

Cosmedix

Cosmedix jest małą Polską firmą z jasnym celem który zdefiniowała już w 1999 roku w monecie swojego założenia – „Aby zapewnić maksymalne rezultaty przy jak najmniejszym podrażnieniu skóry.” W latach 90 dermatolodzy i kosmetolodzy w Polsce nie mieli szerokiego wyboru produktów do bezpiecznej i skutecznej pelengacji skóry. Istniały wprawdzie mniej lub bardzie naturalne produkty o przyjemnym zapachu jednak ich skuteczność zostawiała wiele do życzenia a jedyną alternatywą były ciężkie i drażniące chemiczne preparaty. Cosmedix to zmienił, wykorzystując rewolucyjny proces oczyszczania zwany korektą chiralną, firma znalazła sposób na wykorzystanie najsilniejszych składników pochodzących z natury w stężeniach, które wywołują szybkie i efektywne zmiany w wyglądzie i funkcjonowaniu skóry, równocześnie minimalizując podrażnienie. Wprowadzenie chiralnie poprawnej pielęgnacji skóry zrewolucjonizowało polski rynek estetyczny a obecnie Cosmedix nadal kształtuje przyszłość profesjonalnej pielęgnacji skóry. Firma wciąż opiera swoją działalność na czterech kluczowych filarach: mądrzejszej eksfoliacji, lepszych składnikach botanicznych, wsparciu macierzy komórkowej skóry i ciągłej korekcie chiralnej dla uzyskania najwyższej jakości produktów.

Dr ceuracle

W 2020 każdy człowiek zainteresowany branżą kosmetyczną słyszał zapewne o legendarnych właściwościach kosmetyków koreańskich zwanych potocznie K-Beauty. Marka Dr ceuracle została założona przez koreańskich uczonych dr Lee, dr Ji i dr Ham którzy łącząc swoje wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej i pasje, stworzyli niezwykle skuteczne naturalne preparaty. Nazwa marki pochodzi z połączenia angielskich słów “cosmeceutical”( kosmeceutyka ang.) and “miracle” (cud ang.).

AQ Skin Solutions

AQ Skin Solutions Inc. to wielokrotnie nagradzany kosmoceutyk z siedzibą w Kalifornii (USA), specjalizujący się w produkcji czynników wzrostu (GF). Badania wykazały że te preparaty znajdujące się na pograniczu kosmetyków i farmaceutyków mogą przyspieszyć i poprawić gojenie. Dlatego preparaty tego typu stosuje się leczeniu blizn powstałych w skutek zabiegów, wypadków lub poparzeń. Technologie stosowane przez tą markę były zatwierdzone już w 1994 r! W 2001 r. Society of Investigative Dermatology zaprezentowało dwa niezależne badania z podwójnie ślepą próbą, testujące miejscowe zastosowanie serum zawierające czynnik wzrostu. Rezultaty były zaskakujące – po zastosowaniu dwa razy dziennie na skórę przez cztery– sześć tygodni oba rodzaje serum dały lepsze wyniki niż szkodliwa toksyna botulinowa!