FERIE2023" - RABAT 12%. W dniach 15-23 lutego sklep internetowy Cosmetin będzie jak zwykle otwarty! Jednak cały nasz zespół będzie przebywał na krótkim urlopie. Zamówienia złożone w tym czasie będziemy realizować od poniedziałku 14 lutego. W zamian na wszystkie zamówienia złożone w tym okresie czeka na Was 10% RABAT* na hasło: „FERIE22”. Przepraszamy za utrudnienia.

Ambasz – nowa polska marka luksusowych organicznych kosmetyków

Ambasz to marka świadomych kobiet, które wysoko cenią zdrowie swojej cery i oczekują widocznych efektów jej pielęgnacji. Ambasz to kosmetyki organiczne stworzone z pasji i miłości do natury, z dbałością o każdy szczegół. Twórcą marki jest Pani Renata Ambasz, która tworzy kremy bazując na aromaterapeutycznych tradycyjnych recepturach z zakresu ziołolecznictwa i medycyny naturalnej z osiągnięciami najnowszej kosmetologii.

AROMATERAPIA

Formuły kremów naturalnych Ambasz wyróżniają się rewolucyjną i niespotykaną zawartością olejków eterycznych. Dzięki czemu odnawiają, koją oraz stymulują każdy rodzaj cery. Połączona moc substancji aktywnych wzajemnie wzmacnia ich działanie. Doskonała pielęgnacja to zasługa wysokiej zawartości bogatych, zimno tłoczonych olejów roślinnych i mniejszej zawartości wody. Poprzez zapach oddziałują na pierwotny układ regulujący emocje i pamięć. Nie mają sobie równych w uzdrawianiu ludzkich umysłów.

RĘCZNA PRODUKCJA

Wszystkie produkty marki Ambasz wytwarzane są ręcznie, w małych seriach, co jest gwarantem ich świeżości i skuteczności. Bazą do ich tworzenia są najwyższej jakości oleje roślinne, tłoczone na zimno a także olejki eteryczne. Wszystko pochodzące z kontrolowanych upraw, od certyfikowanych dostawców.

Z DBAŁOŚCIĄ O KAŻDY SZCZEGÓŁ

Kremy Ambasz to nie tylko doznania aromaterapeutyczne i lecznicze dla skóry ale również estetyczne dla oka. Przepiękne szklane opakowania ukryte w czarnych, lnianych woreczkach. Do każdego produktu dołączona jest szklana łyżeczka oraz ulotka.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Dimension Face Harmony – Aromaterapeutyczny Krem Wzmacniający CERA WRAŻLIWA NACZYNKOWA 50ml

Escape Reverse Time – Aromaterapeutyczny Krem Odmładzający CERA DOJRZAŁA 50ml

Invisible Special Care – Aromaterapeutyczny Krem Detoksykujący CERA TŁUSTA I MIESZANA 50ml

Myriad Radiant Eye – Aromaterapeutyczny krem pod oczy 15ml

Source Regenerating Dew – Aromaterapeutyczny Krem Nawilżający i Przeciwzmarszczkowy CERA SUCHA 50ml